2024. május 18. - Erik, Alexandra

K.O. győzelem

Kiütéses sikernek számító, 16 gólos győzelemmel kezdte meg szereplését a Dunaújváros női vízilabdacsapata a LEN Kupa itthoni, nyolcaddöntős csoportselejtezőjében: Mihók Attila gárdája a svéd Linköpingre mért súlyos vereséget.
2009. január 9. péntek 22:34 - Hírextra
Eredmény, LEN Kupa, csoportselejtező a 8 közé jutásért, 1. játéknap:
DF-ELCO-DVCSH – Linköping (svéd) 19-3 (4-0, 5-0, 6-1, 4-2)
-----------------------------------------------------------------------------
a magyar góldobók: Primász 6, Brávik F. 4, Poszkoli 3, Szűcs 2, Andresz, Benkő N., Tóth M., Huszka 1-1

A pénteki nyitány - kétszáz néző előtt a Fabó Éva Sportuszodában - tökéletes volt, egyúttal megfelelő bemelegítés a szombati és vasárnapi folytatásra, amikor is a négyes két jóval erősebb tagja, a holland Gouda, végül pedig a spanyol Mediterrani következik a dunaújvárosiak számára, akik vagy az első, vagy a második hely birtokosaként juthatnak be a legjobb nyolc közé.

Az első lépést ehhez az észak-európaiak móresre tanításával tették meg, ami felettébb könnyen ment, jellemző, hogy a skandináviaiak a harmadik negyedben szerezték első góljukat. A magyar bajnokság listavezetőjének játékosai, élükön a fél tucatig jutó válogatott Primász Ágnessel, ugyanakkor az első perctől kezdve egyre-másra – kis túlzással: szinte tetszés szerint – vették be a rivális kapuját.

Szombat délután, 17 órától a Goudával száll vízbe Mihók Attila együttese.