2019. december 7. - Ambrus

Katinka egyedül készül

Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó szakított edzőjével, Petrov Árpáddal.
További híreink a Sport rovatban

Lemosta a Fradi a horvátokat

A címvédő FTC magabiztosan, 14-5-re legyőzte a vendég horvát Mladost Zagreb csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában szerdán.

Hogyan regenerálódjunk maraton után?

A maratoni táv lefutása embert próbáló feladat, így mindenkit büszkeség tölthet el, aki lefutotta. A sikeres teljesítés után sokakban eluralkodik az érzés, hogy nem szeretnék veszni hagyni az elért edzettségi állapotukat, így mihamarabb ...

Bevezetés a jóga világába

A jóga a keleti bölcselet megnyilvánulása. Olyan indiai technikák és módszerek elegye, amelyek részben a tudás átalakítását segítik elő. Nyugati területeken a 20. század környékén kezdett teret hódítani a jóga, mégpedig annak az egyik típusa, a Hatha-jóga.

Szép érmek a kerekesszékes világkupán

Öt érmet - egy aranyat, három ezüstöt és egy bronzot - nyertek a magyarok az amszterdami kerekesszékes vívó világkupa-versenyen.

Ha nyerünk Wales ellen, kint vagyunk az EB-n

A magyar labdarúgó-válogatott tulajdonképpen döntőt játszik kedden Wales vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozatban, ugyanis amelyik csapat nyer, az - a csoportelső horvátok mögött másodikként - kijut a jövő évi kontinensviadalra.

Miért kosaraznak jobban a hollandok?

A magyar női kosárlabda-válogatott váratlan vereséget szenvedett a hollandoktól Amszterdamban a 2021-es Európa-bajnokság selejtezősorozatának csütörtöki nyitányán.

Kikapott a Körmend

A Körmend hazai pályán 86-80-ra kikapott a dán Bakken Bears csapatától a férfi kosárlabda Európa Kupa csoportkörének negyedik fordulójában, szerdán.

Magyar sikerek akadályfutásban

Az elmúlt két hétvégén rendezték meg a Spartan akadályfutó versenysorozat trifecta- és ultra-világbajnokságait, amelyen számos magyar siker született.

Kell Budapestre atlétikai vébé?

A Magyar Sportújságírók Szövetségének (MSÚSZ) elnöksége közleményben állt ki a 2023-as atlétikai világbajnokság budapesti rendezése mellett.

Nyert a Győr Portugáliában

A Győr 17 ponttal nyert a portugál Olivais vendégeként csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában, ezzel második győzelmét szerezte.

Mindent belead a walesi csapat ellenünk

A két legnagyobb sztár, Aaron Ramsey és Gareth Bale is tagja az azeriek és a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőkre készülő walesi labdarúgó-válogatott keretének.

Babos csak párosban menő

Babos Tímea három helyet javítva a harmadik helyen áll a női teniszezők páros-világranglistáján. Egyesben a 104. a legfrissebb rangsorban.

Hamilton hatodszorra világbajnok

Címét megvédve hatodszor lett Forma-1-es világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, aki az Egyesült Államok Nagydíján másodikként ért célba vasárnap, és két futammal az idény vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert az összetett pontversenyben.

Négyből három csapatunk továbbment

Négyből három magyar csapat jutott tovább a női vízilabda Euroliga első selejtezőköréből; a minitornákon az UVSE házigazdaként, a Dunaújváros pedig Rómában lett csoportelső, míg a BVSC Berlinben mindent eldöntő találkozón harcolta ki a további szereplést, a Ferencváros azonban három vereséggel búcsúzott.