Rossi repes az örömtől

Élete egyik legboldogabb napjának nevezte a mait Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott kedden kinevezett új szövetségi kapitánya.
További híreink a Sport rovatban

Ismét dobogós helyen végzett a magyarok kamionja!

Újra dobogós helyen végzett a 2018-as Kamion Európa-bajnokságon az OXXO Hungary Truck Racing Team. A magyarok kamionja, Jázmin és pilótája, Ryan Smith a hétvégi, hungaroringi versenyhétvége négy futamából egyen másodikként ért célba.

Hatvan évet vártak a svédek erre

Svédország hatvan év elteltével nyerte meg ismét nyitómérkőzését labdarúgó-világbajnokságon.

Babos eggyel feljebb

Babos Tímea egy helyet javítva a 36., míg Stollár Fanny 15 pozíciót előreugorva a 146. a női teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján, amelynek élcsoportjában nem hoztak változást a múlt heti tornák.

Közéleti személyiségek álltak a magyarok kamioncsapata mellé

Besenyei Péter, Geszti Péter, Kemény Dénes, Polgár Judit, Andy Vajna – csak néhány név azok közül, akik szerepelnek az OXXO Hungary Truck Racing Team, „A győzelem művészete” című kiadványában. A könyvben 13 híresség mondja el gondolatait a győzelemről, a szerzők emellett bemutatják a kétszeres Európa-bajnok, kétszeres angol-bajnok csapat 10 évét. „A győzelem művészete” a Kamion Európa-bajnokság magyar futamára jelenik meg.

Leandro marad a Fradinál

A Ferencváros labdarúgócsapata meghosszabbította Leandro de Almeida szerződését.

Na, kit vett meg az Arsenal először?

Az Arsenal labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Stephan Lichtsteiner.

Hangáék kikaptak

Hanga Ádám csapata, az FC Barcelona másodszor is kikapott a Kirolbet Baskoniától a spanyol kosárlabda-bajnokság elődöntőjében.

Éremért utazik az Eger

Az éremszerzés a célja a ZF-Eger férfi vízilabdacsapatának a Bajnokok Ligája nyolcas döntőjében, amelyet csütörtöktől szombatig az olaszországi Genovában rendeznek.

Guzmán az argentin kapuban

A Manchester United sérült kapusa, Sergio Romero helyett Nahuel Guzmán került az argentin labdarúgó-válogatott 23 fős világbajnoki keretébe.

Világsztár diszkoszvetők

A számítógépes világranglista első öt helyezettje indul férfi diszkoszvetésben a székesfehérvári Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíjon, amelyen a címvédő Kővágó Zoltán is dobókörbe lép.

A nagy favorit is rajthoz áll

A férfi 1500 méter világbajnoki címvédője, a kenyai Elijah Manangoi is indul a székesfehérvári Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíjon, melyen 1000 méteren áll majd rajthoz.

Rájuk ne fogadjon a VB-n

A június 14-én rajtoló oroszországi labdarúgó-világbajnokságra készülő marokkói és szenegáli válogatott is gól nélküli döntetlent játszott csütörtöki felkészülési mérkőzésén.

Kemény Dénes távozik

Kemény Dénes ősszel távozik a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) elnöki posztjáról.

Szinte megvan az öttusa csapat

Bár vannak még kérdőjelek, a helyek egy része már elkelt a magyar válogatottban a nyári, hazai öttusa Európa-bajnokságra.