2018. október 23. - Köztársaság kikiált., Gyöngyi

Az 50-ben akar maradni Fucsovics

A világranglista legjobb 50 teniszezője között szeretne maradni jövőre is Fucsovics Márton, aki jelenleg a 41. helyet foglalja el a rangsorban.
További híreink a Sport rovatban

Minden idők legjobb szereplése!

Magyarország 24 éremmel, 12 arannyal, 7 ezüsttel és 5 bronzzal zárja a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiát, ez minden idők legjobb szereplése.

A magyar foci még mindig gáz

A magyar labdarúgó-válogatott elvesztette esélyét a csoportelsőségre a Nemzetek Ligája C osztályában, mivel hétfőn Tallinnban 3-3-as döntetlent játszott az észtek vendégeként.

Megvan a kezdőcsapat a görögök ellen

A szeptemberben 2-1-es győzelemmel zárult hazai összecsapáshoz képest két helyen változhat a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapata pénteken a görögök elleni athéni találkozóra Marco Rossi szerint.

Mekkora a baj az ökölvivásban?

A Nemzeti Sport információra alapozva megjelent hírek, miszerint a csőd szélére került a Magyar Ökölvívó Szakszövetség, igencsak felborzolta a kedélyeket.

Fucsovics negyeddöntős

Fucsovics Márton két játszmában legyőzte az olasz Marco Cecchinatót a pekingi keménypályás tenisztorna 4,6 millió dollár (1,3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyének nyolcaddöntőjében.

Rossi kiküszöbölné a szerencsét

A magyar labdarúgó-válogatottnál azon dolgoznak keményen, hogy a mérkőzéseken minél kevesebb szerep jusson a szerencsének - fogalmazott az M4 Sportnak hétfőn adott interjújában Marco Rossi szövetségi kapitány.

Peru, a ringspeaker

Ifjabb Perutek János vagy, ahogy sokan ismerik „Peru” szintén sok szállal kapcsolódik az ökölvíváshoz és nemcsak édesapja révén. Peru foglalkozott már többek között sportújságírással, kipróbálta már magát szakkommentátorként, mérkőzésszervezőként, menedzserként, promóterként, ringspeakerként, sőt még profi ökölvívóként is. Mostani cikkünkben a ringspeakeri tevékenysége kapcsán kérdeztük.

Modric az év focistája

Luka Modric, a Real Madrid horvát válogatott futballistája pályafutása során először érdemelte ki a Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél (FIFA) az Év játékosa címet.

Ezüst és bronz öttusában!

Ezüstérmet nyert a Barta Luca, Kovács Eszter, Turbucz Anna összeállítású magyar csapat a női hagyományos versenyben, a lengyelországi Drzonkówban rendezett U24-es öttusa Európa-bajnokságon.

Povetkin és Joshua ütközik

Most szombaton, szeptember 22-én kerül sor az IBO, IBF, WBO, WBA (Super) nehézsúlyú világbajnok Anthony Joshua (21-0; 20 KO) és az orosz Alexander Povetkin (34-1; 24 KO) világbajnoki címmérkőzésére.

Puskást magasztalta a spanyol ász

Álvaro Arbeloa, a spanyolok világ- és Európa-bajnok labdarúgója Telkiben úgy fogalmazott, a Real Madridnál Puskás Ferenc egy legenda, akit örökre a szívükbe zártak.

Megnyertük a Világkupát!

A magyar válogatott nyerte a Berlinben rendezett férfi vízilabda világkupát: Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese a vasárnapi döntőben 10-4-re győzte le Ausztrália csapatát.

Fradi - Honvéd derbi

Semleges környezetben, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendezik a listavezető Ferencváros és a második helyen álló Budapest Honvéd rangadóját a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójában.

A magyar tini mindenkit beelőzött!

Az egyik futamot megnyerte, míg a másikon másodikként ért célba Kovács Bálint, a H-Moto Team 17 éves versenyzője a gyorsaságimotoros német bajnokság Suzuki Cup kategóriájának hétvégén, Assenben rendezett fordulóján.