2024. április 29. - Péter

Nő a vízforgalom a meccsek szünetében

A szokásos vízforgalom négyszeresét regisztrálta a bécsi vízművek hétfőn a labdarúgó Európa-bajnokság osztrák-német mérkőzésének szünetében. A spanyol Manuel Mejuto 21:32 órakor fújta le az első félidőt, ekkor még a szokásos, percenkénti 8500 litert mérte
2008. június 17. kedd 12:57 - Hírextra

Miután a szurkolók megtekintették a játékrész tévés összefoglalóját, kimentek könnyíteni magukon, így 21:35-kor már 33 ezer liter zúdult le a lefolyókon.

A hamarosan a normál értékre visszaálló mutató csak a találkozó után 20 perccel szökött ismét a magasba, úgy tűnik, ennyi időbe került a hazai híveknek, amíg feldolgozták a sört és az 1-0-s vereséget...