Bűnügy
Saját alkalmazottját nyomta fel a BKV
Büntetőfeljelentést tett a főváros közlekedési cége egy irodai alkalmazottja ellen, aki többször vett fel pénzt fiktív névre, jogtalanul - közölte a BKV hétfőn az MTI-vel.
Az alkalmazott a belső ellenőrzésen akadt fenn. "A társaság őt is rendkívüli felmondással, azonnali hatállyal távolította el" – áll közleményben, amelyben emlékeztetnek arra, hogy nemrégiben négy jegyellenőrt bocsátottak el a cégtől, mert saját zsebükre bírságoltak.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkek
Bűnügy
/
16 éve
Hat évet kapott a kerítésébe áramot vezető férfi
Bűnügy
/
16 éve
50 milliós kárt okoztak a tolvajok
Bűnügy
/
19 éve
Hátizsákjában megtalálták az elsődleges adatok szerint gázpisztolynak minősülő fegyvert és szinte hiánytalanul a rabolt összeget
Bűnügy
/
16 éve