2024. május 15. - Zsófia, Szonja

Utolsó percben győzött a Győr

A Győr az utolsó percben szerzett góllal győzte le a Vasast a labdarúgó Soproni Liga 29. fordulójában.Eredmény: Győri ETO FC-Vasas 2-1 (0-0)
2008. május 25. vasárnap 22:44 - Hírextra
----------------------------
Győr, 6000 néző, V: Berger
gólszerzők: Bajzát (66.), Józsi (90.), illetve Németh N. (57.)
sárga lap: Ja:kl (58.), illetve Piller (62.)

Győr:
-----
Stevanovic - Nikolov, Stark, Supic, Bank - Koltai (Dudás 37.), Ja:kl (Pákolicz 64.), Józsi, Böőr - Bajzát, Brnovic (Völgyi 80.)

Vasas:
------
Németh G. - Balog, Unierzyski, Pandur, Tóth A. - B. Tóth, Németh N., Lázok (Kincses 57.), Piller - Sowunmi (Kiss M. 85.), Divic (Bielik 76.)

Az első félidő unalmas mezőnyjátékot hozott, a kapuk alig forogtak veszélyben. A játékrész sajnálatos eseménye volt, hogy a görögök ellen a válogatottban debütált Koltai Tamás a 37. percben megsérült, és le kellett cserélni.
A szünetben az Audi ETO bajnok női kézilabdacsapatát köszöntötte Tarsoly Csaba, az ETO elnöke.
Szünet után mozgalmasabb lett a játék, a Vasas egy szabadrúgás révén szerzett vezetést, amelyet Bajzát fejesből egyenlített ki. Az utolsó percben Józsi is betalált, helyzetei alapján a Győr megérdemelte a győzelmet.