2024. május 19. - Ivó, Milán

Búcsúzott az Eger, negyeddöntős a Vasas

A ZF-Eger két góllal kikapott a szerb Partizan Beograd otthonában a férfi vízilabda Euroliga D csoportjának 4. fordulójában.
2009. február 7. szombat 22:55 - Hírextra
Ezzel egyrészt eldőlt, hogy a hevesi alakulat már biztosan nem juthat be a legjobb nyolc közé, másrészt, hogy a Partizan és a Vasas már tagja a negyeddöntő mezőnyének.
Eredmény, Euroliga, főtábla, D csoport, 4. forduló:
Partizan Beograd (szerb) - ZF-Eger 11-9 (2-2, 3-0, 3-2, 3-5)
-------------------------------------------------------------

A hazai döntetlen után csak győzelem esetén tudta volna életben tartani továbbjutási esélyeit az Eger. Az első negyedben még tartották magukat a vendégek, ám a nagyszünetben már háromgólos előnyt szerzett a belgrádi alakulat. Az utolsó felvonásban nagyot hajrázott és felzárkózott az Eger (9-8), ám az egyenlítés végül nem sikerült.