2024. április 26. - Ervin

Szárnyalnak a "sólymok"

Joe Johnson 41 pontos szezoncsúccsal, s nyolc passzal segítette hozzá csapatát, az Atlanta Hawksot a Chicago Bulls feletti 129-117-es győzelemhez az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi alapszakaszos játéknapján.
2008. december 28. vasárnap 12:25 - Hírextra
A Sólymoknak - akiknél 24 pontjával, 7 lepattanójával és 5 átadásával Josh Smith is egészen kiemelkedőt nyújtott - ez volt sorozatban a negyedik, legutóbbi hét hazai meccsükből pedig a hatodik sikerük.

A leszálló ágba került Chicago ugyanakkor megszakítás nélkül hetedik idegenbeli vereségét szenvedte el.

A Houston Rockets a Utah Jazzon (120–115), a San Antonio Spurs pedig a Memphis Grizzliesen (106–103) kétszeri hosszabbítás után tudott felülkerekedni.