2024. május 19. - Ivó, Milán

WTA-vb: Venus Williams is hibátlan

Az orosz Vera Zvonarjovához hasonlóan a másik csoportban szereplő amerikai Venus Willimas is második győzelmét aratta szerdán a női teniszezők 4,55 millió dollár összdíjazású WTA-világbajnokságán, Dohában.
2008. november 5. szerda 23:45 - Hírextra
A wimbledoni bajnok tengerentúli csillag ezúttal a tornán első meccsét játszó, olimpiai aranyérmes orosz Jelena Gyementyjeva ellen nyert három szettben, 2 óra 22 perc alatt.

Zvonarjova (orosz)-Ivanovic (szerb) 6:3, 6:7 (5-7), 6:4
Az állás 1. Zvonarjova 2 győzelem/2 mérkőzés, 2. Jankovic (szerb) 1/1, 3. Kuznyecova (orosz) 0/1 (0:2-es szettarány), 4. Ivanovic 0/2 (1:4)

A csoportmérkőzések első és második helyezettje jut a szombati elődöntőbe, majd a keresztbejátszás győztesei kerülnek a fináléba. A végső sikerért - veretlenül - 1.340.000 dollár jár.