2024. május 3. - Tímea, Irma

Talma a 14.

A világbajnoki címvédő Talmácsi Gábor a 14. lett a 125 kcm-esek versenyében, a gyorsaságimotoros-világbajnokság vasárnapi, indianapolisi versenyén.
2008. szeptember 15. hétfő 03:08 - Hírextra
A pénteki bukása miatt törött csuklóval versenyző magyar motoros a negyedik sorból, a 16. pozícióból rajtolhatott, s bravúrosan kezdett, hiszen pillanatok alatt a nyolcadik helyig nyomult előre, sőt volt hetedik is. A 23 körös verseny folytatásában azonban a nem százszázalékos állapotban levő, a gépével is bajlódó Talmácsi visszacsúszott a 12. helyre, majd a 14. pozícióban intették le hat körrel a vége előtt, amikor is az eső miatt félbeszakították a viadalt.

A győztes a spanyol Nicolas Terol (Aprilia) lett honfitársa, Pol Espargaro (Derbi) és a német Stefan Bradl (Aprilia) előtt.