2022. szeptember 28. - Vencel

Bodnárék és Dárdaiék is továbbjutottak

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC, valamint Bodnár László együttese, a Red Bull Salzburg is bejutott a labdarúgó UEFA Kupa 3. fordulójába.
2008. augusztus 28. csütörtök 21:25 - Hírextra
Dárdai nem lépett pályára az NK Ljubljana ellen 1-0-ra megnyert összecsapáson, míg Bodnárt a 28. percben le kellett cserélni az FK Suduva elleni találkozón.

UEFA Kupa-selejtező, 2. forduló, visszavágók:
Hapoel Kiryat Shmona (izraeli)-Liteksz Lovecs (bolgár) 1-2 (1-1)
Továbbjutott: a Liteksz Lovecs, 2-1-es összesítéssel

Hapoel Tel-Avív (izraeli)-Vojvodina (szerb) 3-0 (1-0)
Tj: a Hapoel Tel-Avív, 3-0-ás összesítéssel

Zrinjski Mostar (bosnyák)-Sporting Braga (portugál) 0-2 (0-0)
Tj: Sporting Braga, kettős győzelemmel, 3-0-ás összesítéssel

Hertha BSC (német)-NK Ljubljana (szlovén) 1-0 (1-0)
Tj: a Hertha BSC, kettős győzelemmel, 3-0-ás összesítéssel

Red Bull Salzburg (osztrák)-FK Suduva (litván) 0-1 (0-0)
Tj: a Red Bull Salzburg, 4-2-es összesítéssel

Viking Stavanger (norvég)-Honka Espoo (finn) 1-2 (1-1)
Tj: a Honka Espoo, 2-1-es összesítéssel

Slaven Koprivnica (horvát)-Arisz Szaloniki (görög) 2-0 (1-0)
Tj: a Slaven Koprivnica, 2-1-es összesítéssel

korábban:
FC Moszkva (orosz)-Legia Warszawa (lengyel) 2-0 (1-0)
Tj: az FC Moszkva, kettős győzelemmel, 4-1-es összesítéssel

FC Mitjylland (dán)-Manchester City (angol) 0-1 (0-0)
Tj: a Manchester City, büntetőkkel

később:
DVSC-TEVA - Young Boys (svájci) 20 ó
GYŐRI ETO-VfB Stuttgart (német) 20:30
Lilleström SK (norvég)-FC Köbenhavn (dán) 19
Omonia Nicosia (ciprusi)-AEK Athén (görög) 19
Kalmar FF (svéd)-KAA Gent (belga) 19
Cserno More (bolgár)-Maccabi Netanya (izraeli) 19
Rosenborg (norvég)-Djurgarden (svéd) 19
FC Vaslui (román)-Metalurgs Liepaja (lett) 19:30
Sturm Graz (osztrák)-FC Zürich (svájci) 19:30
MSK Zilina (szlovák)-Slovan Liberec (cseh) 19:30
Bröndby (dán)-Haka Valkeakoski (finn) 19:30
Austria Wien (osztrák)-WIT Georgia Tbiliszi (grúz) 19:30 - egy meccs dönt a továbbjutásról
Besiktas (török)-Siroki Brijeg (bosnyák) 20
Grasshoppers (svájci)-Lech Poznan (lengyel) 20
AC Bellinzona (svájci)-Dnyjepr Dnyepropetrovszk (ukrán) 20:15
Crvena zvezda (zserb)-APOEL Nicosia (ciprusi) 20:15
Stade Rennes (francia)-Stabaek IF (norvég) 20:30
St. Patrick,s (ír)-Elfsborg Boras (svéd) 20:45
Hajduk Split (horvát)-Deportivo La Coruna (spanyol) 20:45
Aston Villa (angol)-Hafnarfjardar (izlandi) 21
SSC Napoli (olasz)-Vllaznia Shkoder (albán) 21
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sport témában
Kijutunk-e a labdarugó világbajnokságra?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását