2024. április 19. - Emma

Kézisgála Veszprémben

Kézilabdás gálát rendeztek szombaton az új veszprémi sportcsarnokban. A viadalon fellépett az 1992-ben KEK-győztes és a 2002-ben Bajnokok Ligája-döntős gárda közös, All Star csapata, valamint az idén szintén KEK-nyertes alakulat.
2008. július 19. szombat 20:14 - Hírextra

Olyan korábbi és jelenlegi sztárok szórakoztatták a közönséget, mint Éles József, Zlatko Saracevic, Zdravko Zovko, Diaz Ivo, Igor Zubjuk, Pásztor István vagy Perez Carlos. A kétszer 25 perces meccset a régi játékosokból álló együttes nyerte 33-30-ra.

A találkozó után vastapssal köszöntek el a szurkolók a levezetésképpen Balatonfüredre igazoló Pásztortól.

A szervezők jelezték: azért is volt fontos, hogy a régi nagyok is pályára léphessenek, mert a pazar csarnok megépüléséhez az ő eredményeik is kellettek. A Veszprém története során 16-szor nyert bajnokságot, 17-szer Magyar Kupát és kétszer diadalmaskodott a KEK-ben.
Az 5000 ülőhelyes aréna hivatalos megnyitója vasárnap lesz.