2024. április 24. - György

Zágrábi siker

Dara Eszter, Szepesi Nikolett és Cseh László személyében három magyar győztest avattak szombaton Zágrábban, a hagyományos nemzetközi úszóverseny első napján.
2008. június 21. szombat 23:26 - Hírextra

Az Arany Medve elnevezésű viadalon a Kőbánya SC kiválóságai közül Dara 100 m pillangón bizonyult a leggyorsabbnak 59.84 másodperccel. Szepesi, immár teljesen kiheverve közelmúltbeli kéztörését, 200 m háton diadalmaskodott (2:12.24 perc), míg a vegyesúszás klasszisa, Cseh ezúttal a 200 m-es gyorsra "kirándulva" nyerte a szám döntőjét magabiztosan, egyedül teljesítve a távot 1:50-en belül (1:49.05 p), alig három tizeddel elmaradva magyar rekordjától.

Szepesi 50 m háton is elindult, itt a harmadik lett a fináléban (29.89 mp).
A javarészt a Kőbánya SC versenyzői alkotta csapatból még ketten állhattak dobogóra a nyitónapon, s egyformán a 200 m hát döntője után, ahol is Rudolf Roland a második (2:01.66 p), Bernek Péter pedig a harmadik lett (2:07.37).