2024. május 2. - Zsigmond

Calzaghe a padlóról is legyőzte Hopkinst

A walesi Joe Calzaghe már az első menetben padlóra került, végül azonban megosztott pontozással legyőzte az amerikai Bernard Hopkinst a Las Vegasban rendezett félnehézsúlyú ökölvívócsatában.
2008. április 20. vasárnap 13:44 - Hírextra

A mérkőzés végén két bíró a veretlen brit klasszist látta eredményesebbnek (115-112, 116-111), s csak a harmadik pontozó ítélte meg úgy, hogy Hopkins volt a jobb (113-114).

Az első néhány felvonás a hazai közönség előtt szereplő, 43 éves Hopkinsé volt, a harmadik menettől azonban egyre inkább a 36 esztendős Calzaghe került fölénybe, aki végül be is gyűjtötte újabb sikerét.

Hopkins 54. profi meccsén ötödik kudarcát szenvedte el, a walesi pedig 45. mérkőzésén is megőrizte makulátlan mérlegét.