2024. április 28. - Valéria

Csonka 20. sportpisztolyban

Csonka Zsófia a 20. helyen végzett a női sportpisztolyosok között a pekingi sportlövő Világkupa-versenyen.
2008. április 16. szerda 13:38 - Hírextra
Az augusztusi nyári játékok sportlövő helyszínein zajló előolimpiai viadal honlapja szerint a pécsiek ötkarikás résztvevője - aki második lett itt légpisztolyban - 577 körrel zárta a 30+30 lövéses alapversenyt és mindössze három körrel maradt le a fináléról. A szám másik magyarja, Sike Renáta 567 körrel a 45. pozícióban zárt.

A számot kiélezett versenyben a szerb Jasna Sekaric nyerte meg (784,4 kör), miután a 20 lövéses fináléban remeklő francia Stephanie Tirode-ot (784,4), a szombati légpisztoly győztesét, szétlövésben kéttized körrel megelőzte.

Csütörtökön Tóth Anita a női puskások 3x20 lövéses összetett számában, míg az olimpiai bajnok Igaly Diána a női skeetben lesz érdekelt.