2024. május 6. - Ivett, Frida

Asztalitenisz olimpiai selejtező: Zwickl kiesett

Zwickl Dániel elvesztette negyeddöntős mérkőzését az asztaliteniszezők Nantes-ban zajló európai olimpiai selejtezőjén, a főverseny első szakaszában, így elszállt az esélye arra, hogy pénteken kvótát szerezzen, szombaton azonban javíthat.
2008. április 4. péntek 15:06 - Hírextra

A szerda-csütörtöki csoportselejtezőt százszázalékos mérleggel záró magyar játékos a hazaiak legjobbja, Christophe Legout ellen lépett asztalhoz, de ezúttal nem tudott bravúrt bemutatni. Két szettet ugyan nyert, a meccs és a folytatás joga azonban a franciáé lett.

A főverseny első szakaszában négy, egyenként 8 fős kieséses táblát alakítottak ki a férfiaknál és a nőknél is. A négy tábla győztese kijut az olimpiára, a többiek szombaton ismét harcba szállhatnak a kvótákért.

Lovas Petra 14:50 órától szerepel az S jelű tábla elődöntőjében, ellenfele a román Elizabeta Samara lesz.