2024. május 10. - Ármin, Pálma

Kikaptak és kiestek

Kikapott Viborgban, így elbúcsúzott a nemzetközi porondtól a Budapest Bank-FTC a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
2008. január 13. vasárnap 20:12 - Hírextra

Női BL, 6., utolsó forduló:
D csoport:
Viborg (dán) - Budapest Bank-FTC 39-30 (20-11)

A magyar bajnoknak pontot kellett volna szereznie ahhoz, hogy a kvartettben a harmadik helyen végezzen, és így átkerüljön a KEK nyolcaddöntőjébe.

Sok hibával kezdett a vendégcsapat, és a 10. percre 7-3-as hátrányba került. Egy újabb hosszú gólcsend alatt, amikor 12-7-re elhúzott a Viborg, Zsiga Gyula vezetőedző időt kért. Ez azonban nem használt, már a szünetre tetemes lett a különbség.

A folytatásban kétszámjegyűvé vált a dánok előnye (23-13), és ez szinte a lefújásig megmaradt.