2026. január 2. - Ábel

Hat tánc az AIDS ellen

Vári Éva és Kulka János jótékonysági előadást tart az Anonym AIDS Tanácsadó Szolgálat (AATSZ) javára szeptember 3-án a Thália Színházban.
2007. augusztus 24. péntek 15:20 - Hírextra
A Hat hét, hat tánc című előadás teljes bevétele az AATSZ HIV-prevenciós tevékenységét támogatja.
    Az AATSZ különösen közhasznú, független civil szervezet, amely évtizedek óta folyamatosan dolgozik a HIV-fertőzés megelőzéséért, valamint anonim és ingyenes HIV-, hepatitis B-, C- és szifilisztesztelést végez a legveszélyeztetettebb csoportok körében.
    A tesztelés és tanácsadás a budapesti, XI. kerületi Karolina út 35/b. szám alatti rendelőben és kihelyezett helyszíneken történik. A Magyarországon kiszűrt HIV-pozitívok 25 százaléka esetében az AATSZ állapítja meg a fertőzöttséget.
    A rendkívül népszerű Hat hét, hat tánc című darabra az ötezer forint egységáras jegyek a Thália Színház jegyirodáiban, az AATSZ rendelőjében, az Amstel River Cafe-ban, valamint több szórakozóhelyen és klubban vásárolhatók meg.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Kultúra témában
Szeret színdarabokat látogatni?
Rajongok a színházért!
Amennyiben időm és pénztárcám engedi, igazán örömmel teszem!
Évente egyszer-egyszer megesik
Évek óta nem voltam színházban, de szeretnék eljutni
Évek óta nem voltam színházban és nem is érdekel a dolog
Soha nem voltam színházban és nem is érdekel a dolog
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását