2025. december 31. - Szilveszter

Korrupt zsaruból APEH-vezető

Vezető beosztásba került egy bírósági eljárás alatt álló volt rendőrtiszt nemrég az egyik APEH behajtási osztályán. A férfi korábban a BRFK állományába tartozott, azért rúgták ki, mert 2005-ben kénőpénzt vett át egy körözött ember élettársától azért, hogy
2007. július 10. kedd 21:24 - Hírextra
A rendőr ellen közben egy másik hasonló feljelentés is érkezett. Az ügyészség már vádat emelt ellene hivatali befolyással való üzérkedés miatt, ügye jelenleg a katonai bíróság előtt van, tárgyalás legközelebb novemberben lesz.

Az APEH-nál nem tudtak a volt rendőr elleni eljárásról. A felvételnél egyébként erre vonatkozó kérdést nem is tehetnek fel, csak megfelelő erkölcsi bizonyítványra van szükség az állás betöltéséhez - nyilatkozták az adóhatóság humánpolitikai osztályáról.

A cikkből nem derül ki, pontosan melyik kirendeltség behajtási osztályán dolgozik a volt rendőr.
Forrás: Független Hírügynökség
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sztárhírek témában
Ön követi a Való Világ hatodik szériáját?
Ezzel kelek és fekszem!
Bele szoktam pillantani, ha időm engedi
Rá-ránézek, de nem foglalkoztat különösebben
Nem nézem
Nem nézem és ellenzem is, népbutításnak tartom!
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását