2025. december 29. - Tamás, Tamara

64 éve élt golyóval a fejében

Fejfájásra panaszkodva ment orvoshoz egy 77 esztendős asszony Kínában, és kiderült, hogy 64 éve golyó van a fejében. A japánoktól kapta még a II. világháború idején, amikor élelmet vitt partizánkodó apjának.
2007. május 15. kedd 11:52 - Hírextra
Az ellenség rálőtt, és ő - 13 évesen - a jobb fülénél érzett is egy ütést, majd pedig elájult. Otthon tért magához, anyja kúrálta gyógynövényekkel, és sikerült is lábra állítania a lányt, aki 3 hónap múlva teljesen felépült. Később megtudta, hogy a golyó, mielőtt eltalálta volna, keresztülment valakinek a karján. A minap azután kioperálták a lövedéket. Az orvosok igencsak csodálkoztak, hogy nem okozott nagyobb gondot a golyó ilyen sok éven át.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sztárhírek témában
Ön követi a Való Világ hatodik szériáját?
Ezzel kelek és fekszem!
Bele szoktam pillantani, ha időm engedi
Rá-ránézek, de nem foglalkoztat különösebben
Nem nézem
Nem nézem és ellenzem is, népbutításnak tartom!
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását