2025. december 29. - Tamás, Tamara

Schirilla XVI. Benedekhez fut

XVI. Benedek pápához készül Schirilla György. Az egészséges életmód megszállottja futva tenné meg az utat a Vatikánig. A találkozót már le is egyeztette az egyházi vezetőkkel; ha minden a terv szerint halad, október 17-én fogadja őt a Szentatya.
2007. május 13. vasárnap 21:04 - Hírextra
Schirilla György főleg az apja emléke miatt ússza át minden évben a jeges Dunát, de nem elégszik meg ennyivel. A népszerű sportember jógát oktat, a Magyar Vegetáriánus Klubok elnökeként életmódtáborokat szervez és ahol csak lehet, az egészséges életmód előnyeit hirdeti.

Hamarosan újabb kalandra készül: Szombathely és Budapest között, öt megyén keresztül fut majd hét napig, útközben több előadást is tart majd.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sztárhírek témában
Ön követi a Való Világ hatodik szériáját?
Ezzel kelek és fekszem!
Bele szoktam pillantani, ha időm engedi
Rá-ránézek, de nem foglalkoztat különösebben
Nem nézem
Nem nézem és ellenzem is, népbutításnak tartom!
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását