2025. december 28. - Kamilla

Rázuhant egy több mint egy mázsás munkagép - belehalt a sérülésekbe

Egy munkagép több mint egy mázsás alkatrésze zuhant egy munkásra Miskolcon, az egyik cég telephelyén. A baleset még hétfőn történt, a férfi másnap a kórházban belehalt sérüléseibe.
2007. április 18. szerda 19:58 - Hírextra
A munkások éppen új, becsomagolt munkagépeket pakoltak a csarnokban egy távirányítós csörlős emelő-szerkezettel. Az egy mázsás alkatrészt az egyik férfi mozgatta. Az emelőből kicsúszott a tartó csavar, az óriási alkatrész a földre esett, ahol rábillent a szerkezetet irányító munkásra. Az 53 éves férfi önmagát szabadította ki a súly alól. A mentősök kórházba szállították, ahol megműtötték, de sérülései olyan súlyosak voltak, hogy másnap a kórházban meghalt.

A Miskolci Rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az üzemi baleset körülményeit, mondta el a Független Hírügynökségnek Egyedné Novodonszki Éva, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Rendőrfőkapitányság sajtószóvivője.
Forrás: Független Hírügynökség
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Belföld témában
Ön megbuktatná a Fidesz-kormányt?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását