Harmadik házassága is válságba került
Hét hónappal kisfia, Álmos születése után a napokban tért vissza a színpadra Gregor Bernadett. Akik látják, nem is sejtik, milyen gondok nyomasztják.
2007. február 20. kedd 13:07 - Hírextra
A Blikk információi szerint a színésznő harmadik házassága is válságba jutott, már csak a papír köti össze férjével, kisfia édesapjával, Somogyi Istvánnal. Úgy látszik Gregor Bernadettnek nincs szerencséje a férfiakkal.
A színésznő először főiskolás korában ment férjhez, s az utolsó évben szülte meg kisfiát, Bencét. A házasságnak hamar vége lett. A második férj, Gát György producer talán a színésznő örökös apakomplexusának felelt meg. Ahogy a harmadik, Somogyi István is, aki majd húsz évvel idősebb nála. Bernadett soha nem gondolkodott sokáig, ha lépni akart, jó néhány szerelemből is pillanatok alatt távozott. Szóba hozták Zámbó Jimmyvel, Vermes Jánossal, a Moulin Rouge művészeti vezetőjével, viharos kapcsolata volt a zenész Erdélyi Lászlóval, majd hónapokig róla és Geszti Péterről szóltak a hírek.
Kevesen értették meg, hogy Bernadett öntörvényű nő. Fanyar humorát, miszerint „harminchat centis méret és tizenhétmilliárdos vagyon alatt nála nem számít egy férfi” - szó szerint vették. Édesapja, a nemrég távozott operaénekes, Gregor József időnként a fejét fogta lánya miatt.
Gregor Bernadett harmadik házassága és második gyermekének érkezése alkalmából lakatot tett a szájára. Titokban házasodott össze a jelenleg sámánként dolgozó Somogyi Istvánnal. Sokszor panaszolta, hogy párjának kevés a munkája - ez bizony nem tesz jót egy férfi önbecsülésének és egy házasságnak.
Már hetek óta arról suttogtak a szakmában, hogy nincs minden rendben közöttük, most viszont a Blikk több helyről is úgy értesült: kapcsolatuk olyan mély válságba jutott, hogy onnan már nincs kiút.