2025. december 20. - Teofil

Zuhanórepülésben Sólyom László

Rendkívül alacsony a politikusok népszerűsége - ez is kiderül abból a Szonda Ipsos felmérésből, melyet a keddi Népszabadság hozott nyilvánosságra. A listát három hölgy, sorrendben Szili Katalin, Dávid Ibolya és Göncz Kinga vezeti.
2007. február 6. kedd 07:57 - Hírextra

A köztársasági elnök csak a negyedik helyen áll. Sólyom László október óta hat pontot veszített népszerűségi mutatójából. A hónap "vesztese" egyértelműen az egészségügyi miniszter. Molnár Lajos megítélése minden társadalmi rétegben alacsony, a legutóbbi felmérés óta öt pontot veszített. Meglehetősen közel áll egymáshoz a listán az SZDSZ két elnökjelöltje. A megkérdezettek körében Fodor Gábor népszerűbb, Kóka János viszont ismertebb.

A közvélemény-kutatás megmutatta azt is, hogy még a legnépszerűbb politikusok iránt is nagy a bizalmatlanság.

Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie »
Hozzászólás:

gyaloggos
2007. március 22. 09:19
Hol van leszálló ágban?

Hm....?
Jábá
2007. március 20. 14:31
Sólyom Lászlóval az a baj, hogy büszke arra az AB elnöki tevékenységre, amikor úgymond megalkotta a láthatatlan alkotmányt. Én azt mondom ne tegye. Nekem megfelel a látható, megismerhető stb alaptörvény is. Aztán, ahogyan elfogadta a megalázó, házszabályellenes (ergó tv. ellenes) megválasztását. Majd hivatalában elkezdte tovább építeni azt a bizonyos láthatatlant. Másképpen szólva, tágítani az elnöki jog és hatáskör kereteit. Ne tegye, ez a parlament - és adott esetben - a választópolgárok dolga. Ő nem sikerűlt elnök. Reméljük lesz jobb is.
zsolozsma
2007. március 19. 20:30
Okosan tette, hogy elutazott 15-én, és nem mutatkozott Gyurcsányékkal. Ennél azért komolyabb ember...
nolcsi122
2007. február 15. 16:40
A medián közvéleménykutatónál most előbbre került, de nekem most sem szimpatikusabb Göncz Árpádnál.
Sólyom László megválasztásánál az volt a fő probléma, hogy a fideszesek "patkányozó" módszerrel választották meg.
redy
2007. február 10. 12:09
Jobb lenne, ha sehol sem állna.
Öntörvényű pali.
A közt. elnök, meg ne legyen erélyes, csak kiegyensúlyozó, és békéltető.
Habitusából adódóan sólyom inkább kavar, meg ugrálásaival és gyenge alkotmányos hatalmával, eszköztelenségével inkább verébre hasonlít, felcsíp egy egy morzsát, majd elugrál vele külön a többitől, és ott hangoskodik magában.
A magyar elnöki rendszer nem a francia, vagy az amerikai elnöki rendszer, ezt meg elfelejti a "puritán" palotalakó.
nolcsi122
2007. február 9. 09:28
Mint köztársasági elnöknek erélyesebbnek kellene lenni a fideszes disznóságokkal , szabálytalanságokkal, gyülöletekkel szemben.
A nép jól látja, igen leszálló ágban van a népszerüsége, de ezt meg is érdemli.
Jobb lenne ha középen állna és nem jobb oldalon, mert az eddigi megnyilatkozásaiban mindig a baloldalt csepülte. Ez igy nincs jól !!!
bjeela
2007. február 6. 08:11
Egy Sólyom esetében ez természetes. Biztos meglátott egy érdekes kordonbontást, amire lecsaphatott....
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Belföld témában
Ön megbuktatná a Fidesz-kormányt?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását