John Terry, az angol elsőosztályú Chelsea FC válogatott védője üdvözölte klubjának, az FC Barcelona aranylabdás brazil sztárja, Ronaldinho iránti érdeklődését szerdai nyilatkozatában.
2007. augusztus 29. szerda 17:44 - Hírextra
"Fantasztikus lenne, ha sikerülne Londonba csábítani Ronaldinhót. Futballoztam már ellene, hihetetlenül nehéz semlegesíteni a játékát" - nyilatkozta Terry. A hátvéd azonban azt is hozzátette, a Chelsea mezében Ronaldinhónak sokkal több figyelmet kellene fordítania a védekezésre, alá kellene vetnie magát José Mourinho vezetőedző taktikai elveinek.
Az angol sajtó szerint Roman Abramovics, a "kékek" orosz multimilliárdos tulajdonosa kivetette a hálóját a brazil aranylabdás futballcsillagra, és 150 millió eurót sem sajnálna a sztárért. Az üzlet nyélbe ütésére már csak pár napja van az orosz mágnásnak, hiszen augusztus 31-én lezárul a nyári átigazolási szezon.