2026. január 1. - Újév, Fruzsina

Fejvadász cégnél dolgozik Danks Emese

A második Gyurcsány kormány korábbi szóvivője egy nagy nemzetközi fejvadász cégnél helyezkedett el. Danks Emese a Független Hírügynökségnek kedden elmondta: több kommunikációval kapcsolatos állásajánlatot kapott, de szeretett volna új szakmát tanulni, ezé
2007. július 24. kedd 22:06 - Hírextra
Danks Emese, aki korábban a Malév és a Tesco szóvivője volt, március 5-éig látta el a kormányszóvivői teendőket. Távozása után 3 hónapig betöltetlen volt a poszt, mivel az utódjául kijelölt Demcsák Zsuzsa még áprilisi kinevezése előtt visszalépett. A jelenlegi két kormányyzóvivő Daróczi Dávid és Budai Bernadett június 18-a óta látja el ezt a feladatot.
Forrás: FH
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Belföld témában
Ön megbuktatná a Fidesz-kormányt?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását