2025. december 29. - Tamás, Tamara

Bajban a Fradi: távozik a főszponzor?

Elképzelhető, hogy az FTC mellett a legnehezebb időkben is kiálló T-Mobile nem támogatja tovább a klubot. A szponzori szerződés júniusban lejár, és még nem dőlt el, lesz-e folytatás - írja a Blikk. A labdarúgó zrt.-nek eközben több százmilliós adóssága va
2007. május 24. csütörtök 17:22 - Hírextra
Tepszics Ignác, a csapat sportigazgatója szerint tavaly, az FTC másodosztályba sorolása után jelezte a T-Mobile, hogy a cég arculatváltása miatt elképzelhető a szakítás. A Fradi mindenesetre nem tett le róla, hogy folytatódjon az együttműködés a korábban évente több száz milliót a csapatra költő főszponzorral.

Az FTC Labdarúgó Zrt. igazgatója, Hermány Csaba a lapnak elmondta, hogyha a T-Mobile nem hosszabbít, a döntés nem befolyásolja a licenc kérdését. A csapatot működtető cég működőképességét a T-Mobile-os szponzoráció mellett egyéb szerződésekkel is bizonyították a licenceadó testületnek - mondta.
Forrás: FH
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sport témában
Kijutunk-e a labdarugó világbajnokságra?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását