2025. december 28. - Kamilla

Sidi a harmadik

Sidi Péter harmadik helyen végzett a légpuskások között a Sydneyben zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-versenyen.
2007. április 27. péntek 15:21 - Hírextra
A komáromi klasszis - aki már tavaly kivívta a pekingi szereplés jogát - a viadal honlapja szerint a 60 lövéses alapverseny után 598 körrel még vezetett, a fináléban azonban megelőzte őt a végül 701,6 körrel záró kínai Lin Jün (Lin Yun) és az osztrák Mario Knoegler (700,1 kör) is. Sidi 699,6 kört ért el. A női légpisztolyosok között két magyar, Csonka Zsófia és Sike Renáta volt érdekelt, olimpiai kvótát azonban egyikük sem szerzett. Csonka a 18., Sike pedig a 27. helyen végzett.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sport témában
Kijutunk-e a labdarugó világbajnokságra?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását