2024. március 29. - Auguszta

Izgalmak a rangadón - így áll a bajnokság

A második helyezett Körmend hazai pályán komoly hátrányból felállva, az utolsó másodpercben szerzett hárompontossal 76-74-re legyőzte a listavezető Szolnokot a férfi kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
2017. november 20. hétfő 09:01 - HírExtra

A rangadó első három negyedében az történt a pályán, amit a vendégek szerettek volna. Vojvoda Dávidék az utolsó tíz percet tíz pont előnyről várhatták, ám kissé érthetetlen módon hosszú ideig nem találtak gyűrűbe, s a Körmendnek mindössze hat percre volt szüksége, hogy fordítson. A hajrá nagy izgalmakat hozott, a vendégek 24 másodperccel a vége előtt visszavették a vezetés (73-74), ám az utolsó másodpercben az amerikai Steven Davis-Smith gyönyörű triplával megnyerte a hazaiaknak a meccset.

A szolnokiak első vereségüket szenvedték el a bajnokságban, s a körmendiekkel azonos mérleggel állnak a tabella első helyén.