2024. április 25. - Márk

Sima győzelmet arattunk

A december 2-án kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 33-21-re nyert az osztrák csapat ellen a szombathelyi Pannon Kupa nyitó fordulójában.
2008. november 21. péntek 21:30 - Hírextra
Eredmény, 1. forduló:
Magyarország-Ausztria 33-21 (16-8)
----------------------------------

A kapusok remeklése miatt sok kimaradt helyezettel indult a mérkőzés. A 10. percben 3-1 volt az állás, ekkor már mindkét csapat időt kért. A folytatásban egyértelműen a hazaiak akarata érvényesült, 7-1-re és 12-5-re is vezettek, ráadásul a szünetig nagyobb lett a különbség.

A második félidő sem hozott változást: mindenki játéklehetőséget kapott, és a 47. percben 25-15 lett az állás. Jött is az osztrák időkérés, de a vendégek hátránya tovább nőtt.