2024. április 27. - Zita

Meglepő Honvéd-vereség

Meglepő eredménnyel zárult a női vízilabda-bajnokság alapszakaszának szombati rangadója: a bajnoki címvédő Honvéd a Kőér utcában kapott ki a korábbi évek legjobbjától, a Dunaújvárostól egy góllal.
2008. október 11. szombat 20:25 - Hírextra
Eredmény:

Domino Honvéd - Dunaújvárosi Főiskola VE 11-12 (5-1, 4-3, 0-4, 2-4)
-------------------------------------------------------------------

A két gólig jutó Valkai Ágnes szerzett vezetést a hazaiaknak, mi több: hat perc után már 4-0 volt a Honvéd javára. A vendégek 1-6-nál eszméltek, s följöttek 4-6-ra, ám amikor az összesen háromszor eredményes Kisteleki Dóra akciógóljával 9-4-re megint elhúztak a hazaiak, kevesen gondolták, hogy még baj lehet.

Pedig lett: a végül négygólos Primász Ágnes vezérletével fokozatosan ledolgozta hátrányát a Dunaújváros, majd a vezetést is átvette, és bár 9-10-ről 11-10-re még“visszafordított” a bajnokcsapat, a hajrában nem tudta tartani hadállásait. Elébb Benkő Nóra egyenlített, majd Pirimász - három perccel a vége előtt - emberelőnynél a győztes gólt is belőtte.