2024. április 18. - Andrea, Ilma

Serena Williams győzött testvére ellen

Serena Williams két rövidített játszmában, 2 óra 25 perc alatt nyert testvére, Venus ellen az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében.
2008. szeptember 4. csütörtök 08:50 - Hírextra
Venus az első felvonásban két, a másodikban nyolc szettlabdát szalasztott el.
"El sem akarom hinni, hogy nyertem. Az döntött, hogy jobban bírtam a szoros végjátékot" - jegyezte meg Serena.

A férfiak késő éjszakába nyúló mérkőzésén a világelső Rafael Nadal pályafutása során először jutott be a US Open elődöntőjébe. A spanyol olimpiai bajnok helyi idő szerint 2:11 órakor emelhette magasba öklét - a tornarekord 2:26 óra -, miután szetthátrányból fordítva magabiztosan verte a közönségkedvenc Mardy Fish-t. Nadal a folytatásban az élete első Grand Slam-elődöntőjére készülő skót Andy Murrayvel találkozik, aki ugyancsak négy játszmában lépett túl a 23 meccs óta veretlen argentin Juan Martin del Potrón.