2024. április 25. - Márk

Sportlövő Vk, Peking: Igaly kilencedik skeetben

Az olimpiai címvédő Igaly Diána a kilencedik helyen végzett skeetben a pekingi sportlövő Világkupa-versenyen.
2008. április 17. csütörtök 18:38 - Hírextra
Az augusztusi nyári játékok helyszínein zajló előolimpiai viadal honlapja szerint Igaly 67 korongos teljesítménnyel zárta a 75 lövéses alapversenyt, és három találattal maradt le a hatos döntőről. A szám másik magyarja, Pongrátz Bianka 36. lett (54 korong), a győzelmet pedig a kínai Ning Vej (Ning Wei) szerezte meg 97 korongos összteljesítménnyel (alapverseny: 72 korong).

A nap másik számában, a női kisöbű sportpuskások 3x20 lövéses viadalában Tóth Anita szintén a 36. pozícióban zárt 574 körrel, kilenc körrel elmaradva a nyolcas finálétól. Az aranyérem itt is hazai versenyző nyakába került: Tu Li (Du Li) 692,7 körrel nyert (590).