2024. május 25. - Orbán

Döntetlen Debrecenben

A DVSC-Aquaticum 30-30-as döntetlent játszott a vendég román Rulmentul Brasov csapatával a női kézilabda KEK nyolcaddöntőjének 1. mérkőzésén.
2008. február 11. hétfő 06:59 - Hírextra

Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:

DVSC-Aquaticum - Rulmentul Brasov (román) 30-30 (14-16)

Az utóbbi hetekben rossz formában játszó debreceniek gyengén kezdtek, a vendégek hamar 6-2-re elléptek. A román gárda ezt követően is végig vezetett, pedig Triffa, a DVSC kapusa ziccereket hárított.
A folytatásban már kevesebb volt a pontatlanság, és a 38. percben 20-20 lett az állás. Az egyenlítés nem hozta meg a románok remélt megroppantását, hanem megint a rivális akarata érvényesült.
Az utolsó percekben őrült rohamot produkált a hajdúsági együttes, és az 59. percben először vezetett, de a Brasov 10 másodperccel a vége előtt egyenlített.

A visszavágót jövő szombaton rendezik Brassóban.