Online sporthírek

Itt van az „új” csapat – HANGOSHÍR!

Fodor János, Sopron polgármestere, illetve Kutasi Róbert, az élvonalbeli REAC labdarúgócsapatának ügyvezetője szerdán bejelentette, hogy a rákospalotai együttes Sopron-REAC néven a hűség városában játssza le tavaszi hazai mérkőzéseit.

Fodor János, Sopron polgármestere, illetve Kutasi Róbert, az élvonalbeli REAC labdarúgócsapatának ügyvezetője szerdán bejelentette, hogy a rákospalotai együttes Sopron-REAC néven a hűség városában játssza le tavaszi hazai mérkőzéseit.

Forrás: Pont FM 88.1

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.