2024. április 27. - Zita

Az év sportolója választás: nincs változás a dobogón

Nem történt változás az 50. Év sportolója választás voksolásának második körét követően sem, így a szerdai díjátadón a Horváth Viktor, Kulcsár Krisztián vagy Talmácsi Gábor trióból kerül ki a férfi győztes.
2007. december 18. kedd 16:46 - Hírextra

A második lépcsőben - amelyre a női kézilabda világbajnokság, a debreceni rövidpályás úszó Európa-bajnokság, valamint a versenytánc-világbajnokság miatt volt szükség - rengeteg szavazat érkezett, különösen Cseh Lászlóra, aki a kontinensviadalon 200 és 400 m vegyesen is világcsúccsal diadalmaskodott, míg 200 m pillangón országos csúccsal nyert, azonban ez sem változtatta meg az első három sorrendjét.

A gálaestre meghívót kaptak az elmúlt 50 év díjazottjai, így ott lesz az első férfi győztes, Polyák Imre birkózó, valamint a legtöbbször élen végzett Egerszegi Krisztina és Balczó András.

A Sportcsillagok Gálaestjét, ahol fény derül a győztesek személyére, szerdán 18:30 órától a Sport 1 televízió élőben közvetíti.