Sport

Drogba menne

Távozna a Chelsea labdarúgócsapatától Didier Drogba, az együttes elefántcsontparti klasszisa. "El akarom hagyni a Chlesea-t, valami megtört a klubnál. Komoly károk keletkeztek az öltözőben, most már tudjuk, mi történt, mi okozta Jose Mourinho vezetőedző t

Drogba 2004 nyarán, akkori klubrekordot jelentő 24 millió fontért szerződött a londoniakhoz, ahol a portugál tréner egyik alapemberének és kedvencének számított.

"Hallottam róla, hogy Kakával és Ronaldinhóval is felvette a kapcsolatot a klub, de már ez sem tud maradásra bírni" – fogalmazott a támadó, majd még hozzátette, voltaképpen az első naptól, hogy megérkezett, elvágyódott a Chelsea-től.

Megemlítette, hogy szívesen futballozna az FC Barcelonában, a Real Madridban, az AC Milanban és az Internazionaléban, de nem zárta ki annak a lehetőségét sem, hogy visszatér az Olympique Marseille-hez.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.