2026. január 1. - Újév, Fruzsina

Mindenkinek ízlik a L'ecsó

94 ezer magyar mozilátogató látta csütörtök óta az új amerikai animációs filmet, a L'ecsót. Az ínyenc patkány történetét feldolgozó Disney/Pixar produkció ezzel megelőzte a korábbi rekordert - a Némó nyomában című animációs filmet - adta hírül a film magy
2007. augusztus 6. hétfő 18:43 - Hírextra
A L'ecsó augusztus 2-diki bemutatója óta csaknem százezren voltak kíváncsiak országszerte a szakácspatkány kalandjaira. Ezzel az eredménnyel a legjobb hazai nyitást könyvelheti el az amerikai rajzfilm. Animációs mezőnyben, az eddigi rekordot a Némó nyomában című film tartotta - 76 ezres nézőszámmal. Összesítettben a negyedik helyet szerezte meg a L'ecsó. Csak olyan sikerfilmek előzik meg, mint a Shrek 2, a Shrek 3, és a Jégkorszak 2.

A Pixar Stúdió nyolcadik animációs filmjét az Oscar-díjas Brad Bird rendezte. A L 'ecsó főhőse Remy, a Párizsban élő ínyenc patkány. A finomságfüggő rágcsáló arra vágyik, hogy mesterszakács legyen. Remy-t a kulináris élvezetek iránti rajongása számtalan kalandba sodorja. Ez azonban nemcsak neki okoz gondot, hanem a francia főváros egész gasztronómiai világát is sikerül felbolygatnia.

Bővebb információ a L `ecsóról a: www.forumhungary.hu oldalon olvasható.
Forrás: FH
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Kultúra témában
Szeret színdarabokat látogatni?
Rajongok a színházért!
Amennyiben időm és pénztárcám engedi, igazán örömmel teszem!
Évente egyszer-egyszer megesik
Évek óta nem voltam színházban, de szeretnék eljutni
Évek óta nem voltam színházban és nem is érdekel a dolog
Soha nem voltam színházban és nem is érdekel a dolog
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását