Szalai nem játszik a selejtezőn

Sérülése miatt a Svájc és a Feröer-szigetek elleni világbajnoki selejtezőn sem játszik Szalai Ádám a magyar labdarúgó-válogatottban.
További híreink a Sport rovatban

Sima Atlanta győzelem

Az Atlanta Falcons - amely februárban Super Bowlt játszott - meglepően simán győzte le a vendég Green Bay Packerst az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) második fordulójának vasárnapi ragadóján.

A szlovénok a bajnokok

Szlovénia válogatottja nyolc ponttal legyőzte Szerbia csapatát a férfi kosárlabda Európa-bajnokság isztambuli döntőjében, vasárnap.

Megvan az új szövetségi kapitány

Cosmin Contra lesz a román labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Büszkék lehetünk a csapatra!

Ivkovics Sztojan szövetségi kapitány büszke az Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyar férfi kosárlabda-válogatottra.

Romokban a magyar foci

Magyarország három helyet rontva az 59. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melynek élmezőnyében a legutóbbi rangsorhoz képest komoly változások történtek, az élre a világbajnok német csapat került.

Jól haladunk a sakkversenyen

Rapport Richárd a harmadik fordulót is sikerrel vette a Tbilisziben zajló sakk világkupán, amelyen így nyolcaddöntőbe jutott.

Így kell lőni

Péni István mindkét puskás számot, a kisöbű szabadpuska fekvő és a 3x40 lövéses versenyét is nagyszerű teljesítménnyel megnyerte a sportlövők 50 méteres országos bajnokságán.

Gyönyörű szereplés a kosár EB-n!

A magyar férfi kosárlabda-válogatott 86-78-ra kikapott Szerbiától vasárnap az Európa-bajnokság isztambuli nyolcaddöntőjében.

Bronzérem a női birkózásban

Szél Anna bronzérmet nyert az 56 kilogrammosok között az athéni kadet birkózó-világbajnokságon, s ezzel a magyar küldöttség negyedik dobogós helyezését szerezte meg.

Fénysebesség a Veszprémnél

Nagyon felgyorsult a Telekom Veszprém kézilabdacsapatának játéka, arra törekszenek, hogy minél több gólt lőjenek - számolt be a tapasztalatokról Mikler Roland.

Európa legjobbja magyar lett

Asztalos István Európa-bajnok lett ejtőernyős célbaugrásban a podgoricai kontinensbajnokságon, a magyar csapat a negyedik helyen végzett.

Jó úton a magyar foci

A legutóbbi két világbajnoki selejtezőmérkőzést tekintve jó úton jár a magyar labdarúgó-válogatott - mondta Bernd Storck szövetségi kapitány az M4 Sport Sport7fő című műsorában.

A Győr az esélyes

A női kézilabda NB I szombaton rajtoló új idényének is a címvédő Győri Audi ETO KC a legfőbb esélyese.

Vár ránk a kosár EB!

Az esélyek nem a magyarok mellett szólnak Ivkovics Sztojan szövetségi kapitány szerint a csütörtökön kezdődő férfi kosárlabda Európa-bajnokságon.