Bűnügy

Agyonlőtte magát egy rendőr

Agyonlőtte magát egy rendőr Demecserben pénteken - erősítette meg az MTI információját Pápai György, az Országos Mentőszolgálat észak-alföldi regionális szervezetének orvos igazgatója.

A férfihez riasztották a helyi orvosi ügyeletet és a mentőket is, de már nem lehetett rajta segíteni – mondta a főorvos.

Az MTI a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletesét péntek estig nem tudta elérni az ügyben.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.