Bűnügy
Halálos gázolás a nyolcason
Életét vesztette a helyszínen az a nő, aki a 8-as főúton ment át a hajmáskéri elágazónál hétfőn este, és egy érkező személyautó elgázolta - tájékoztatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t.
A személykocsi Várpalota felől haladt Veszprém irányába, amikor az 50 év körüli nő a főútra lépett – mondta Frankó Marianna. Hozzátette: a négysávos útnak a Veszprém irányába vezető egyik sávját lezárták a forgalom elől.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkek
Bűnügy
/
18 éve
Betörtek a polgármesterhez
Bűnügy
/
19 éve
A karja levágásával és három hónapos kisgyermeke elrablásával fenyegettek meg kedden délután egy orgoványi nőt, végül 80 ezer forinttal távoztak
Bűnügy
/
17 éve
Elítélték a Nemzeti Őrsereg tagját
Bűnügy
/
18 éve