Sport

Szöuli letartóztatás bombafenyegetés miatt

A szöuli ausztrál nagykövetség elleni bombafenyegetés miatt letartóztatott a dél-koreai rendőrség egy 35 éves férfit, aki amiatt volt mérges, mert egy ausztrál bíró kizárta a vancouveri olimpián eredetileg győztes dél-koreai női rövidpályás gyorskorcsolya váltót.

Az őrizetbe vett személy fenyegető üzenetet küldött, de viszonylag gyorsan sikerült őt elkapni. Ha bűnösnek találják, akár három év szabadságvesztést is kaphat.

A dél-koreaiak kizárásával a Darázs Rózsa, Heidum Bernadett, Huszár Erika, Keszler Andrea összeállítású magyar váltó végül az ötödik lett.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.