2024. május 19. - Ivó, Milán

Tenisz eredmények

Az első forduló egyben a végállomás is volt Amélie Mauresmo számára a 600 ezer dollár összdíjazású fedettpályás zürichi tenisztornán.
2008. október 14. kedd 08:21 - Hírextra
A korábbi világelső francia játékos sima vereséget szenvedett a fehérorosz Viktorija Azarenkától.
Eredmény, 1. forduló (a 16 közé jutásért):

Azarenka (fehérorosz)-Mauresmo (francia) 6:2, 6:1
korábban közölt hétfői eredmények:
Kirilenko (orosz)-Hantuchova (szlovák, 8.) 7:5, 6:2
A. Bondarenko (ukrán)-Cornet (francia) 1:6, 6:3, 7:6 (8-6)

Szávay Ágnes kedden 14 órakor lép pályára, ellenfele a francia Marion Bartoli lesz. Szávay és a wimbledoni bajnokságon tavaly döntős Bartoli eddig egy alkalommal mérkőzött egymással; az idén a berlini versenyen a magyar játékos nyert 7:5, 7:5-re.

A cseh Tomas Berdych simán nyert a német Rainer Schüttler ellen a 2,27 millió euró összdíjazású madridi fedettpályás tenisztorna első fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 32 közé.

A viadal a Mestersorozat nyolcadik állomása.