2024. május 3. - Tímea, Irma

Rossi növelte előnyét

Valentino Rossi győzött MotoGP-ben a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyesült államokbeli viadalán, Laguna Secában.
2008. július 21. hétfő 08:28 - Hírextra
Az olasz kiválóság ezzel növelte előnyét a pontversenyben.
Másodikként a vb-címvédő ausztrál Casey Stoner ért célba, míg a harmadik helyen honfitársa, Chris Vermeulen végzett.

A futam előtt az összetettben második spanyol Dani Pedrosa múlt heti bukása illetve csuklósérülése miatt nem vállalta a szombati időmérőt, így nem is állhatott rajthoz a versenyen, ennek nyomán pedig visszacsúszott a harmadik helyre összetettben.