2024. május 23. - Dezső

Feljött a Győr

A Győr kétgólos hátrányt ledolgozva hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Honvéddal a labdarúgó Soproni Liga 27. fordulójában. Győri ETO FC-Budapest Honvéd 2-2 (0-1) .
2008. május 11. vasárnap 08:14 - Hírextra
Győr, 2500 néző, vezette: Iványi

gólszerzők: Bajzát (64.), Varga L. (72.), illetve Diego (25.), Dobos (63. - 11-esből)
kiállítva: Völgyi (75.)
sárga lap: Eugene (10.), illetve Dobos (17.), Diego (80.), Gebro (88.)

Győr:

-----
Sztevanovics - Nikolov, Stark, Supic, Völgyi - Koltai, Eugene (Ja:kl, 35.), Józsi, Böőr (Varga L., 71.) - Bajzát, Tokody (Brnovics, a szünetben)

Bp. Honvéd:

-----------
Tóth I. - Takács (Adewunmi, 82.), Benjamin, Filó (Pomper, 75.), Gebro - Dobos, Bila, Ivancsics, Diego - Hercegfalvi, Abass (Abraham, 71.)

Az első félidő rendkívül alacsony színvonalú játékot hozott, amelyben a Kispest megérdemelten vezetett a kapura teljesen veszélytelen hazaiak ellen.

Szünet után gyorsan növelte előnyét a vendégcsapat, ám egy perc elteltével Bajzát szépített, majd a csereként beállt Varga L. első labdaérintésével egyenlített az ETO. A 75. percben Völgyi a nyakánál fogva lerántotta a kitörő Abrahamot, amiért Iványi játékvezető azonnal kiállította. A játék képe alapján igazságos döntetlen született.

A sérülés miatt az első félidőben lecserélt Eugene az első diagnózis alapján szárkapocscsont-törést szenvedett.