Belföld
Újabb lakástűz
Egy ember meghalt, egy másik füstmérgezést szenvedett egy szentendrei családi házban kitört tűzben - tájékoztatta katasztrófavédelem szóvivője szerdán az MTI-t.
A tűzoltókhoz szerda délelőtt 10 óra előtt pár perccel érkezett a riasztás, hogy tűz ütött ki Szentendrén egy kétszintes családi házban. A tüzet rövid idő alatt eloltották ugyan a kivonuló tűzoltók, de a tűz miatt egy ember meghalt, egy pedig füstmérgezést szenvedett a házban – mondta el Dobson Tibor, aki az áldozatokról további felvilágosítást még nem tudott adni.
Hozzátette, hogy a tűzoltók, a mentők és a rendőrök még a helyszínen vannak.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkek
Belföld
/
18 éve
Nem vonták vissza a határozatot
Belföld
/
16 éve
Debreczeninek nem lesz meg az elegendő kopogtatócédulája?
Belföld
/
18 éve
Közteherviselés, új Btk. és Ptk. és gázpiaci liberalizáció
Belföld
/
1 hónapja