2024. április 16. - Csongor

Megvan a negyedik elődöntős

Negyedikként Anna Csakvetadze biztosította helyét az elődöntőben a madridi női tenisz-világbajnokságon. A hetedik helyen kiemelt orosz játékos csütörtök este legyőzte a harmadikként rangsorolt szerb Jelena Jankovicot.
2007. november 9. péntek 09:54 - Hírextra

Eredmény:

Sárga csoport:

Csakvetadze (orosz, 7.)-Jankovic (szerb, 3.) 6:4, 0:6, 6:3
korábban:
Henin (belga, 1.)-Bartoli (francia, 5.) 6:0, 6:0
A csoport állása: 1. (és továbbjutott) Henin 3 győzelem/0 vereség, 2. (és továbbjutott) Csakvetadze 2/1, 3. Bartoli 0/1 (0-2), 4. Jankovic 0/2 (1-4)
Bartoli az első mérkőzésén sérülés miatt visszalépett amerikai Serena Williams helyére ugrott be.

(szlovák, 8.) 0/2 (0-4)

A szombati elődöntőben a pénteki Sarapova-Ivanovic mérkőzés győztese játszik majd Csakvetadzével, a vesztes pedig Heninnel.

A végső sikerért egymillió dollár és 750 világranglista-pont jár, de még a csoport negyedik helyezettje is százezer dollárral és 105 ponttal lesz gazdagabb