Gazdaság / HR

Kóka: Cél a partnerség

Magyarország célja, hogy Szingapúr stratégiai partnerévé váljon, ebben kiemelkedő szerepe lehet a logisztikai, technológiai, kutatás-fejlesztési területeknek - mondta Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter a magyar-szingapúri üzletember találkozón.

A miniszter úgy vélte, hogy Magyarországnak hasonló szerepe van Közép-Kelet-Európában, mint korábban volt Szingapúrnak Dél-Kelet-Ázsiában. Szingapúr mára logisztikai központtá vált a térségben, mivel a világ egyik legstabilabb üzleti környezetét alakította ki, sikeresen használta ki az ország földrajzi elhelyezkedését – tette hozzá.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.