Bűnügy

Baleset az Erzsébet hídnál

Elgázoltak egy gyalogost az Erzsébet híd budai hídfőjénél szerda reggel - közölte a rendőrség az MTI-vel.

Az elütött középkorú férfit a mentők kórházba szállították – mondta Tóth Eszter, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
A baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

A helyszínelés miatt a Pestre vezető oldalon egy sávot lezártak.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.