Bűnügy

Halálos baleset, lezárták a főutat

Kamion és személyautó ütközött kedden kora délután Almásfüzitő belterületén a volt Timföldgyárnál, a személyautóban egy ember meghalt - tájékoztatta az MTI-t a rendőrség.

A helyszínelés miatt az 1-es főutat teljes szélességében lezárták. A rendőrség azt javasolja, hogy az autósok Tata és Komárom között Naszály felé kerüljék el az érintett útszakaszt – tette hozzá a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense, Léber Gabriella.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.