Gazdaság / HR

MÁV: minek nekik nyaraló?

Hatvan üdülőjét akarja eladni a MÁV Zrt.; a vasutas-szakszervezetek egyelőre hiába küzdenek a jóléti ingatlanok legalább részbeni megtartásáért - írja a Magyar Nemzet szombati számában.

Mivel végelszámolás helyett a felszámolási eljárást választották, a cég száznégy dolgozója nem kapja meg bérét. A lap a vasutas-érdekképviseleteket idézve azt írja: ez csak a kisebbik baj, a nagyobb az, hogy a folyamat egyedüli célja az üdülővagyon kiárusítása.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.